Měření vodivosti Heyl Neomeris

Produkty Heyl Neomeris v oblasti měření vodivosti vody doznaly v roce 2017 designové a funkční obměny…

Od jednoduchého měření ….

Pro malé aplikace v oblasti výroby demivody, kde je dostačující optická signalizace pro obsluhu zařízení a očekávaná příznivá cena jsou určeny přístroje Neomeris N-LED20 se síťovým napájením a Neomeris N-FLASH50 s integrovanou baterií. Typické použití těchto přístrojů je pro teplovodní kotelny, kde jsou použity hliníkové kondenzační kotle nebo radiátory, které vyžadují úpravu vody na bázi demineralizace.

Neomeris N-LED20

Přístroj lze našroubovat přímo do potrubí na výstupu z reverzní osmózy nebo demineralizačního filtru (mixbed). Pomocí LED signalizace má obsluha informaci např. o konci kapacity demineralizačního filtru.
Zobrazovaný měřící rozsah pro N-LED20: <1,0; <5,0; <10,0; <20,0; >20,0 μS/cm
Zobrazovaný měřící rozsah pro N-FLASH50: <20; 20 až 50; >50 μS/cm

Neomeris N-LF100

Tam, kde je vyžadován výstup konkrétní hodnoty vodivosti, uživatelské nastavení optické signalizace a reléový výstup, může být s výhodou použit přístroj Neomeris N-LFx(R) s integrovanou vodivostní sondou se závitem 3/4″ nebo přístroj Neomeris N-LFxW(R) s kabelem o délce 3m pro připojení volitelné sondy.

Měření vodivosti s přidanou hodnotou

Neomeris N-LF2000

Přesné měření vodivosti s tepelnou kompenzací a množství výstupů předurčuje další přístroj Neomeris N-LF2000 pro monitoring vodivosti v místě instalace a napojení do nadřazených regulačních systémů (PLC) pomocí analogových výstupů 0-10V a 4-20mA.